View Single Post
  #774  
Old 12-01-2010, 17:27
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Úgy látom, nem értetted, amit írtam...
Amikor játszottam, akkor a helyezésem 1/2 volt, mégis a lilák is számítottak a felfedezésnél, így tudott a 2. visszafedezni 200-ra...
Tolvajlásnál viszont hiába számoltam ki, hogy ok, akkor 6 fővel számolva átlopom, mégis a 2 főt nézte a véderőnél...
Ez egy sajátosság? Szerintem meg egy hiba. Akkor legyen a tolvajlás is a 6 fős létszámhoz igazítva + a helyezés kiírása és kész...
Hol van itt szükség szabályváltoztatásra?
Párbajnál a Te orid is számított tolizásnál és ha lehetett volna, felfedezésnél is, pedig nem kezdted el a játékot, mint a hv-ben a lilák sem
De ha Te is így állsz hozzá, akkor nincs is miért csodálkozni, hogy a két hétvégi játékban ennyire iszonyúan kevés a játékos...
Mondjuk van 1 olyan érzésem, hogy erről eddig nem is tudtál, míg én észre nem vettem, mert nem hiszem, hogy szándékosan így akartad a hétvégit sajátossá tenni...
Quote:
Originally Posted by Ati
Ez a hétvégi játék sajátossága, ugyanakkor az erlv mindenhol ugyanígy érvényesül. Nem hiba.
Én ezt úgy értelmezem, hogy a hétvégi játék sajátossága az ilyen pici létszámú csoport, viszont az elv, miszerint a lilák nem számítanak be a tolvajerő kiszámításába, viszont minden csoportban így van, egységesen, létszámtól függetlenül.

//Nem azt mondom, hogy ez jó vagy sem, csupán a kiemelt részekre reagáltam, miszerint szerintem Te értetted félre Pool, és nem Ati. Bár az is lehet, hogy tévedek. //
Reply With Quote