View Single Post
  #132  
Old 08-07-2007, 07:34
VérGyöngyTyúk Z VérGyöngyTyúk Z is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ahol épp vagyok
Posts: 917
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jack:
Oldaná meg a túrót. Max mégtöbben pakolnák el szabira az orijukat. Jahh és mégis hogy csökkentenéd 1/10-re az orikat? Arányosan? Mondjuk egy varis 2k hekis óriás 1-2 kocsmáját és a többi, még véletlenül sem 10-el osztható épületet? A szabin lévő orikkal mi lenne? "Na megyek játszani egy év után, azonosítás előtt a harcikkal. Hoppá.. miaz, hogy 2500 helyett 250 hekim van? És a sereg? ATIIIII!!! Mia... folyik ittt??" úgy nagyjából ez lenne. Vagy nem?
Mellesleg hogy fognak felfejlődni a kis letizedeltek? Fedeznek? Húúú.. harccal? Kitől? Egy csomó ori menne még pluszba el szabi, mert "miafenének jáccak, ha így keresztberaknak?" Aztán fellép valaki mondjuk a 3.-ról 50 orival (1700 hekivel) és az összes régebben D-s ori egy életre lent fog maradni.
Ez a megoldás sztem abszolút halál.
Mellesleg nem vagyok megalomán és én legalább írok a fórumra (és képzeld valaki még örül is neki) és 2-300k katiból nekem pl már 1 heki sem jön ki és nem is fedezek. De pl te az ide íráson kívül próbálod valamivel felrázni a D-t? Mert nem nagyon látszik.
Ati vágjon ki minden orit szabiról mondjuk 4 hétre azt megláztnánk mi lenne.
Reply With Quote