View Single Post
  #64  
Old 08-09-2006, 20:33
karesz6 karesz6 is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Szeged
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by exair
ha tekit irtatok ezerrel, akkor nemertem miert orkkal tettetek ezt, foleg azert mert az orkot tekizik ki legkonnyebben a legrovidebb ido alatt
Nem tekiiros orit akartam csinálni csak kezdőként kiróbálni az orkot. (na jó nem full kezdőként de 2 év kihagyás után(ezelőtt még akkor játszottam amikor még se személyiségek se hulla nem volt a játékban) És sajno nem volt más tletem hogy szerezzek indulótőkét és ugy gondoltam hogy a legjobb ötlet tekit irni mert relative sokat tudok és drága meg ha máshonnan szerzek lét az ugyis jó darabig elmenne tekikre mellesleg kifejezetten jóötletnek bizonyult ugyanis a top 30 ig talán 1-2 alkalommal jártak nállam tolik(mázli) de a top 30 ban ugy kitekiztek hogy csak nyekkentem.

Egyébként imádom az orkot játszani mert brutális és pörgős viszont a top favoritom mindig is a törp volt és az is marad. azt tekizhetik még sosem volt rá példa hogy fél nap alatt ne pótoltam volna.(mondjuk ha megneszeli eggy toli hogy mindig ujratöltök na akkor van az a ritka égi jelenség amikor tolvajok potyognak mindenhonnan.) már sokan meg is jegyezték zöldben hogy jol türöm a lopásokat (egészen addig amig ok nélkül el nem kezd ártózni) na ott van vége.
Reply With Quote