View Single Post
  #54  
Old 08-02-2007, 23:45
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Kg, én sem mondom attól,hogy az ötleted hülyeség, mert egy egész jó kis játék születhetne belöle, csak sztem nem a hóditó keretein belül. szerény véleményem szerint egy ilyen irányú átformálás csökkentené nagy számban a játékosok számát. Ráadásul és nem utolsó sorban a játék üzemeltetőire nézve se lenne egy "logikus" átalakitás, hisz a vip legnagyobb előnye a HT tul.képpen értelmetlenné válna, márpedig az ránk ütne vissza, ha kevesebb hasznot hoz a játék.
Szvsz szerintem a legtöbb emberrel nem az a baj hogy kevés rá az ideje(inkább ez egy ürügy), hanem sokkal inkább az hogy nem tud hosszútávra tervezni és ilyenmérvü célokat elérni.Hogy mást ne mondjak lehet mf orkkal is végigverni a csoportot még akkor is ha csak napi 2x lépsz be, csak itt jön szóba a hosszútávú tervezés, hogy ennek meg kell teremteni az anyagi hátterét. és idegrendszer kell hozzá, hogy netán ha belépsz akkor azt látod hogy legyújtottak meg hasonlók. Feljebb meg akár klán társadat is megkérheted, hogy nézzen rá az oridra és ha gond van szóljon, vagy segitsen.

Viszont ha tényleg érdekelne komplexebben egy ilyen hasonló menetü játék, szerintem nézz(etek) utána hogy nincs-e a "piacon" (külföldön is) és ha nincs, sztem érdemes lenne megcsinálni, tuti találnál programozokat akiket megfogna az ötlet és belevágnának kidolgozni a koncepciódat.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote