View Single Post
  #29  
Old 02-04-2011, 10:33
hami's Avatar
hami hami is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 200
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Tegnap sikerült írnom egy hosszabb véleménynyilvánítást, de ahogy a fórumra is írtam, csak olaj lenne a tűzre, ezért nem küldtem el. Megpróbálom másképp megközelíteni a dolgot, anélkül, hogy beszólnék pár embernek (pedig rájuk férne már, hátha elgondolkodnának pár dolgon).

Igen benne lennék én is, azaz tetszik az ötlet, hogy vonjunk össze szinteket.
Tetszik, hogy felvetődött a klán szint ötlete. Már csak azt kéne megbeszélni, hogy működhetne e a dolog Ati részéről, és az anarchosok úgy "együtt" mit szólnának hozzá. (pl.: H -D csoportok összevonása, vagy Y - M összevonása)
Ha összevonunk, hány csoport legyen, kettő, három? Klán szinthez vagyunk e elegen?

Illetve ez most nem is csak anarchról szólna, hanem a Hódítóról is. Végig kéne gondolni, hogy több mint egy évtized után egyre kevesebb ember jön játszani, ez anarchban szembetűnőbb. És nem csak azért nem jönnek, mert gonoszak, meg még ki tudja milyenek az ott játszó emberek, hanem azért is, mert SOKKAL kevesebb embert érdekel már ez. Inkább bandázgatnak, meg skypeolnak, meg facebookoznak, meg ki tudja még mit csinálnak. És bármilyen meglepő van olyan online játék, ami baromira felkapott lett pár éve, és most "haldoklik". Ugyan ezért, mert nem érdekli az embereket. Aki meg megpróbálja nagyobbrészt hamar fel is adja. Tisztelet a kivételnek.
__________________
Hami Khaoszkája (#305450)
Reply With Quote