Thread: Mi maradt ki?
View Single Post
  #10  
Old 06-29-2009, 12:46
Swiss's Avatar
Swiss Swiss is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Limassol
Posts: 315
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Toto View Post
Ritkaság, de nem értek egyet veled.
1. Az 5. szintig mindenkinek van annyi tanulási lehetősége, hogy valamelyik élelem szerzési lehetőséget beiktassa. Nem kell rögtön 5. szintig Xénákat meg Herkuleseket fejleszteni...
2. Ha mégis ilyen brutál karaktert akar, akkor indítson még egy karit, amelyik megtanulja ezeket az "alantas" dolgokat...
3. Ha a gyümölcs fogyasztható lenne, akkor semmi értelme nem lenne az élelmiszer előállítás tanulhatóságának, mert mindenki megveszi a piacról a kaját...

+hogy még ideje is legyen gondolkozni a lehetőségekről, még kap 10 fincsi kenyeret is egy egyszerű küldetéssel...
1. a halászat egy agyhalál, gondolom nem kell magyarázni miért. Így ha ötödik szintig nem is kell tanulnia, utána szerintem meg fog lepődni. Ismétlem nem a tesztelős emberkéknek lesz ez gond hanem totálisan újaknak.

2. persze mindenre lehet karaktert indítani, csak szerintem semmi értelme egy karakternek, ha kell hozzá másik 5 hogy életképes legyen.

3. Toto, a gyümölcsnél én a klánvárosban leszüretelhető gyümölcsre gondoltam nem pedig az ananászra/banánra/fűszerre ami kereskedelmi árucikk. Ugyanis a karakter által leszüretelt gyümölcsre írja ki ha megvizsgálod, hogy egy kosárnyi ehető friss gyümölcs, azonban csak eldobni lehet megenni nem ennek orvoslását kérem már vagy negyedszer ezen a fórumon.

Legalább azt fontoljuk meg, hogy sima kereséssel is lehessen faágat találni egy erdőben vagy kovakövet egy tárnában. Mert ez szerintem reális és egyáltalán nem elrugaszkodott kérés.
The Following 2 Users Say Thank You to Swiss For This Useful Post: