Thread: eRepublik
View Single Post
  #343  
Old 10-30-2009, 21:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Én nem tudom mit kezdjek magammal úgymond, mivel vagyonom az van bőven, akár el is verhetném, el bírnám érni belőle a Field Marshalt, csak kérdés, hogy van-e, lehet-e értelme. Ha tartogatom a vagyonom, akkor is egyszercsak elérem az FM-et, de akkor meg utána mit kezdek vele!? Valahogy csak nem lehet értelmesen elkölteni. 146 goldot el lehet csapni egy csatában, ami elég tetemes összeg, és igazából azzal sincs előrébb az ember, ilyet nem is csinálnék. Szerintetek érdemes minden nap mondjuk 3Xq5, 2Xq4, 1Xq3 fegyóval ütni 8,44-es erővel, csak azért, hogy hamarabb meglegyen az FM? Mert ha meg marad sok pénzem az FM utánra, akkor utána már mire lehet értelmesen költeni?
Tudom, hogy úri a problémám, de ettől független még a kérdés áll...
Én spec eddig a játék 80%-ában q1-es fegyverrel ütöttem (volt főnököm adott kedvezményes q2-t, meg mostanában vagy 15q-5-öt vertem el), de fegyver nélkül soha. 698 ütésből jelenleg majd' 36k az összes sebzésem.
Asszem ezekkel is lehet haladni, nem érzem azt, hogy el kellene verd jelentéktelen csatákra a pénzt! Amikor kell, akkor viszont csak q5-tel.

De alapjában ez a te döntésed kell legyen, mik a céljaid! Én ehhez állok közelebb, lehet te máshoz... Ezért is jó játék, megvalósíthatod a saját elképzeléseidet!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote