View Single Post
  #17  
Old 05-18-2010, 12:48
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Nem mindenki hadis ori 1-ben és ez szerintem nem ilyen egyszerű, ahogy te leírod.
Minden valamire való A-s országot át lehet építeni hadissá. Az elffel van a legnagyobb baj, a többi simán megy úgy is... fél-elffel, emberrel ugye senki fel nem megy már, (remélem.)
Ork, hulla, magáért beszél. A többibe bele kell rakni azt a barakkszámot, hogy haladni tudjon. Mi a baj vele? Klánütéshez meg merem kockáztatni, hogy sikeres lehet egy az előbb említett szövetség. Lehet az elfet is élezni hadisra, ami a klántámadást segítheti. Lehet a törpét is. Lehet a gnómot is. Ha valaki megrögzötten áll egy éplistához, hogy elf, akkor bizony oda kell 25-25% torony/barakk meg kaját kell termelni, akkor az egészet megette a fene... Bizony, azért kell termelni, hogy bele lehessen rakni az elfbe 50% barakkot, meg 15% tornyot, és akkor még ugyanolyan erős a védelme, viszont sereget tud küldeni, és nem csak a tornyok kárára...
Bele kell rakni a törpébe 60% barakkot? És akkor?

Gyanítom, hogy ilyenek miatt nem tud feljebb jönni az országok nagy része. Van olyan, aki még mindig lenn ütöget földre, de még én is bevertem amikor 2 éve feljöttem...

JA, és ki mondta, hogy egyszerű? Marhára nem egyszerű. Sok odafigyelést igényel a klántámadás, márha valaki számolgatni is akar rá, meg figyeli a régebbi eseményeket, meg számolgat hozzá, nemcsak durrbele... Nem egyszerű. Nehéz, de 1 csoportban sem lehet ilyen gyorsan felmenni a top-ba, mint itt. Ha valaki áldoz rá egy kicsit, az meghálálja magát.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote