View Single Post
  #626  
Old 09-15-2011, 11:25
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Amit werden irt az hülyeség. Filoztam hogy ne legyen csúnya.

Én pl. azért hagytam abba, mert nincs időm rá, illetve tudtam, hogy ősztől semmi időm sincs rá, és nettem se lesz.

Más kérdés hogy tudtam volna, hogy csúszom, 5 hónapot a tervek szerint, nem hagyom abba és lazán örömest bárki elfogadott volna , mivel éjjel melózom, és nagyon unatkozom és lehettem volna éjféli bagoly bárhol, bármelyik csopiba. Mindegy.
Én aztán ritkán kelltem fel egy ütésért éjjel pont a napokba filoztam hogy éjjel lehet hódoznom kellene, vagyis kellett volna

Sok régi játékostársam is főleg az idő miatt hagyta abba (volt amelyiknek a nettes játék miatt a házassága ment szét). Akik ismernek engem is illetve régi játszótársaimat tudhatják igazolni miket pl a kék szám nem érdekelt, ha nem jött össze valami törlés és hajrá mehet ujra előlről, csak a játék kedvéért
Két kezemen se tudnám megszámolni hány ember hagyta abba a régiek közül ez az ok miatt amit időnek hívunk.

A másik azt hiszem, ismerem Pool-t egy csöppet. Én azt hiszem, te picit nem látsz bele a lapokba és ezért vagy elkeseredve. Amúgy bármelyik szövi meg tudja csinálni, hogy fenn, legyen a csúcson, és nagyon sok pénz se kell hozzá.
Azt meg megjegyzem, nem mindig a toposok uralják a piacokat főleg a gyorsba. Én már csak tudom
A másik megjegyzésem, hogyha kifejezetten Poollal van a gond akkor meg kell várni míg fellép és akkor hajrá lehet felmenni. Ja hogy ez is egy megoldás??
Bármelyik régi ahogy te írod nagy játékos le lehet verni, csak nekik nagyobb a tapasztalatuk, de kitartó szorgalommal lehet bármi

Csak olvasgattam ma egy kicsit mondom ide is eljövök. Kivi voltam hogy minden orimnak jó e a mail címe, mert ugye azonosítás lesz, mondjuk más kérdés hogy az egyiknek nem találom a mailcimét, de ez van, majd rájövök miért nem
Reply With Quote