Thread: Hulla update
View Single Post
  #1  
Old 02-02-2016, 15:32
Rotcsa Rotcsa is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 356
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default Hulla update

Azt gondoltam, mivel a fertőzéseket kizárólag élőhalottak terjesztik, ezért

láthatóvá tenném a hullának azokat az országokat, amelyek betegek.
Gyakori stratégiai eleme a játéknak a túlerőben lévő ellenféllel szemben, hogy hullát, vagy fertőzött országot támadnak az agresszor gyengítésére.
Ezzel a módosítással viszont az ilyen országok kitennék magukat annak a veszélynek, hogy a hullák "vérszagot" kapva rákattannak az ilyen országokra. Sőt, ezen túlmenően én az élőhalottnak valamennyi bónuszt is adnék, ha fertőzött országot támad, mivel eleve saját esszenciájával-fertőzés- gyengített ország a célpontja. Ezen túlmenően még képességet is kapna arra, hogy valahogyan tájékozódhasson a fertőzés nagyságáról annak érdekében, hogy kiszámíthatóbb haderőt küldhessen.

Ezekkel a módosításokkal nem lenne annyira vak a hulla és a hulla-invázió egy izgalmas eleme lenne a játéknak.

Mit gondoltok?
__________________
"Érezd mikor vagy gyenge, tudd mikor vagy penge,ha valamiért küzdeni kell, magaddal szállj szembe!"
Ex-országaim:
Rotziel The Soul Reaver (#504659)[2/B]Ha megtámadsz sikítok (#528766)[2/B],Pozitron[5/Q]

Last edited by Rotcsa; 02-03-2016 at 15:24.. Reason: fertőzés-szót betegre cseréltem a félreértések elkerülése végett.
Reply With Quote
Sponsored Links