Thread: 1A események
View Single Post
  #12156  
Old 05-25-2012, 05:09
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Sziasztok!

Tegnap gondoltam megirom mi volt, ma ugy gondoltam megse tul hosszu lenne. De mivel mar 2 napja allandoan jonnek a zoldek az oriba igy beszolok.

1. Ghostot hosszu evek utani melyszabirol hoztam vissza anno, ugyhogy meg a nagyon regen fennt allt jatekszabalyok szerint futott, es ahhoz hogy megujuljon vissza kellett menni az 5be.
2. Ha jol emlekszem meg az ev elejen itt valaszoltam Dragonnak a harc utan, hogy az iden nem igen lesznek nagy ossze csapasok mert mas van betervezve, ez nem azt jelenti hogy nem harcolunk csupan hogy mas dolgok tortennek a hatterbe. Annak egyike volt hogy leforditom az orit. Aki ismer az nagyon jol tudja hogy en mar nem nagyon szeretek az also szinteken jatszani...
3. Kissebb orszaggal most en is eszevesztelenkedhetek egy kicsit

Remelem azert senki nem gondolta, hogy a vezer magara hagyja a szeretett klanjat es szivehez nolt testvereit. A csodalatos A szintet, igen csodalatos mert ha meg nullara is vagnak az Aba, jobban szorakoztam mintha egy sikeres utes csinaltam volna lennt, hiszen az Aba csupa profik ellen harcolunk. Ha par evvel ezelott valaki mondta volna nekem en sem hittem volna el, es mindezt elso sorban Laszlo mesteremnek koszonhetem, es a szovi tagjainak akikkel elobb utobb mindent el lehet erni!

Ugyszinten nagyon megtiszteltetek az utobbi idoben a sok hozzam fordulo keresekkel hogy van-e ures hely a klanba; de sajnos amig csak 10-en lehetunk es jelenleg megvan a letszam, nincs kiado hely. Al-klan letrehozasanak meg nem latom ertelmet. Neveket azert feljegyeztem.

Nem kell ketsegbe esni, itt vagyok meg mindig
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Ghosti For This Useful Post: