View Single Post
  #1342  
Old 08-31-2010, 12:02
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Átolvastam a témát

4k hekit pénz nélkül és aktívan 1k kör alatt el lehet érni szerintem picit ütögetve de ha jobban belegondolunk ki az aki nem 5k kört szenve a szemér hanem inkább a dupláját? biztos van olyan ember aki 2* fordulna csakhogy szemet szerezzen de ezt nemtartom jónak. a 9k heki azmeg rengetegnek tünik nekem ! ez nem könyit semmin szerintem és igaz hogy nagy hektáron sokkal több földet hoz valaki egyéni ütésben és klánba meg vagy a dupláját de abba is gondoljunk bele hogy ha nem megy minden gördülékenyen nagyon sokat is lehet bukni. és ha tapasztalatlan játékos akar 9k hekire felmenni ugy hogy elöte termelt is jo sok pénzt és ütöget egyénibe és megy de klánba ütne egyet és védik a sereget és lehiénázzák vagy ezek után klánba is bekap egy ütést sokkal hátrébról indul mint ahonnan elkezdte. és azért valjuk be minél feljebb megyünk a pontlistán annál tapasztaltabb és jobb játékosokkal találkozunk! persze lehet valakinek szerencséje hogy viszonylag gyorsan feljut de a 90% nak szerintem nehezen menne. én a fix fordulást 7500 hekire tenném , ez egy kezdőnek bőségesen elég egy profinak meg szerintem mindegy hány hekiről tud fordulni!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post: