Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #916  
Old 07-29-2007, 11:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
Hát elnézve az utóbbi idők eseményeit a hébe - hóba/kirakatper verzió nyert
Legalább nem veszi el az ember annyi idejét a játék, ha teljesen érdektelen
Nézzük mindennek a pozitív oldalát
Minden alkalommal megállapítom, hogy a saját érdekeiden kívül mindenki mást nagyívben le... ööö, sajnálsz, azért ez nem biztos, hogy ennyire pozitív dolog ám.

Csak a saját felvetéseddel foglalkozzon mindenki, amit más felvetett, az mind hátrébb való, és kevésbé fontos. Nehogymár olyan dolgokkal foglalkozzunk, amit nem te vetettél fel, mert az hogy nézne már ki. Azok mind mellékesek, csak az kell, amit te mondasz, minden mást azonnal felejtsünk el.

Elég vicces hozzáállás ez azért, nem mondta még ezt senki neked?

A kb 40 aktuális téma közül csak ezzel akarod, hogy foglalkozzunk, minden mást hagyjunk a fenébe, mert azokat más javasolta, és bár azoknak sokkal nagyobb hatásai vannak, nem érdekesek, mert nem te mondtad őket.

Huhh.

Egy picit azért érdemes lenne azon elgondolkozni, hogy nem te vagy az egyetlen játékos, és nem személyreszabottan a te ízlésed szerint kell, hogy alakítsuk a játékot.

Tudom, tudom, átkerült anarchba a szövid, amit sérelmezel, és más is dögöljön már meg.

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez nagyon gyerekes.

Tudom, más témákat nem olvasol, mert nem te indítottad őket, nem a te javaslatod, és ezért nem fontosak. Azok a témák sem, amiket én indítok a fejlesztések menetéről és aktuális állásukról, vagy arról, hogy mi mikor fog bekerülni.

Mindezekután egyetlen dolgot tudok neked javasolni:

Ha a Hódítóban való részvétel nem okoz örömöt, vagyis nem éri el nálad a célját, akkor keress valami olyasmit, ami örömet okoz. És ezt teljesen komolyan mondom. Nem áll ugyanis szándékomban a te egyéni igényeidnek megfelelően ugrálni és alakítgatni többezer ember játékát. Még akkor sem, ha a szövetségesed bevallottan csalt.

Ha valaki legköztelebb megtámad, akkor újra alakítsuk át a játékot, mert milyen dolog az, hogy földet vittek tőled?

Szemmel láthatóan olyan elvárásaid vannak, amik figyelmen kívül hagyják a többség érdekeit, és csak a saját érdekeid érvényre jutásáért harcolsz.

Márpedig a Hódító célja nem az, hogy Arrakis jól szórakozzon mindenki más kárára.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 07-29-2007 at 11:30..