Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #914  
Old 06-25-2007, 21:07
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Elnézést ha félreérthető voltam. Valószínű simán felhúztam magam azon az egyszerű tényen, hogy sokan a legtermészetesebb módon beszélnek a csalásokról. Úgy mintha ez normális lenne. Ezért olvashattam félre Lotr írását.
Lényeg, mondataim pont azt a próbálták kifejezni, semmiféle csalást a LEGkissebbet sem lehet megengedni, mert ez a tisztességesen játszókat károsítja. A Warkraft-ban volt olyan, hogy Rank: Cheater!!
Igen, aki nem képes a szabályok adta keretek között eredményt elérni az ne is játszon...
Inkább jussak el valameddig a játékban önerőből mint legyek a top tetején csalásból...
Lényegében ennyit szerettem volna mondani:

Talán annyit még hozzátennék, hogy ez a probléma nem csak itt a játékban hanem a való életben is igen komoly.
ez a játék egy ügyes hasonmása a valóságnak
ezért itt is, akárcsak a valóságban a csalás teljesen általános dolog, néha még a határvonal sem egyértelmű, mi is a csalás, mi nem
ha vki érvényesülni akar, azt roppant nehéz vmiféle csalás nélkül

itt a lényegi kérdés, hogy a büntetés is olyan hébehóba módon, és vitatható sorrendben csap-e le, mint a való életben is
engem pl. bosszant, hogy a csoportban, ahol az egyik orim van, nyiltan tápol a fenti 5 db. ori egy 4-es szövit heteken keresztül, amit csak az adminok nem látnak, vagy nem akarnak látni, ám máskor meg egy sima földátadás anarchot ér a kis tizessel rendelkező orinak
sokáig volt ebben a játékban, hogy sok országot vitt mindenki, pedig tilos volt, aztán csak hopp. egyszer csak százával lettek törölve, pedig előtte évekig nyugodtan "csalhattak"
jó lenne egy egzakt csalásfigyelő rendszer, pusztán a kiszámíthatóság végett
de miután a való élet sem igazságos a legcsekélyebb mértékben sem, ezért valószínűleg ilyen nincs és nem is lesz