View Single Post
  #25  
Old 03-02-2009, 13:51
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem tudom mi a peches ezen. Nem az a kiírás, hogy a legjobb Hódítós párosa, és nem is az, hogy a legjobb Hódítós lakótelepe. Hanem a legjobb Hódítósa. Egyes szám. Egy személy.



Attól, hogy egy ország anarchista csoportban van, nem léphet be oda bárki. Csak az, aki ismeri az ország belépési adatait. Ennek az embernek minden tettéért teljes felelősséggel tartozol, mintha azt saját magad tennéd.



Kérlek, hogy ne variálj. Egy országot egy ember vihet. Nem 2, nem 3, nem 4, és nem is több. Ha problémát okoz, hogy egyedül vigyél egy országot, akkor kérlek, hogy ne is gondolkozz azon, hogy részt vegyél-e a poárbajsorozaton, mert az a válaszom, hogy nem.
Hát igen Bár olyan dolgot megtiltani amit gyakorlatilag nem túl nagy valószínűséggel tudsz kiszűrni szerintem nem túl jó dolog.
Így megismerve a szabályokat betartom őket de szerintem nincs semmi furcsa abba,hogy ha 1orinak 2tulaja is van(anarba lehetséges)akkor annak az orinak mind2 tulajdonosa résztvehet
De ha te így érzed,hogy betartatsz egy olyan szabályt ahol megkülönböztetni nem tudod a 2ip-t vagy 2 a embert hát akkor indulok a normálos orimmal egyedül:P
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 03-02-2009 at 13:55..