Thread: 1A események
View Single Post
  #9945  
Old 01-10-2011, 10:37
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
De csak hogy tisztázzam a helyzetet.
Az egyenlitői lámavadászokhoz semmi közünk már lassan 2éve, simán szimpátia!!!
Ezt Vityuval is megbeszéltem anno, amikor kezdődtek a konfliktusok. egyedül mnt-kben vannak összefüggések, a közös ismeretségek miatt.
A kis lámavadászok részben tölünk ütésre kivált tagok, részben pedig 1 ismerős akinek ütésekkel segitünk a fordulásban.
Mi a sarkvidéki lámavadászok vagyunk és nem elöbbi 2 klán nincs segitség, de nem is nagyon tudnánk őket. (tudom hogy infó kiadás és lehet meglincsel ezért a klánom, de nincs 1 országunk se, akinek 4%-nál több kocsmája lenne... nem méregetünk fel, nem segitjük infóval sem a kicsiket...)
Ebben ha vki kételkezdik a szavamban annak szivesen adok bizonyitékot erről akár.
Quote:
Originally Posted by D vagy Á?:P View Post
Én nem feltételezek semmi rosszat,de az,hogy nincs semmi közük a klánoknak egymáshoz az tulzás,elég csak pár orira szövetségi történetet nyomni hova lépett ki-be,gondolom akkor a nevük se lenne ugyan az a klánoknak ha semmi köze nem lenne egymáshoz.
kiemeltem a lényeget, a többit elküldtem zöldben...
Az egyenlitőieknél mindent egybevetve 2ország van akihez valaha is közünk volt. mind 2 ország több mint 1éve nincs nálunk,se kis klánban, se sehogy. Ebből Parajjal mai napig jó baráti viszonyt ápolunk.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote