View Single Post
  #1  
Old 09-03-2010, 07:28
SGB SGB is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default Földszerzés - kicsit máshogy

Nos, a témát direkt nem a megbeszélések közé nyitottam, mert nem valószínű, hogy valaha is lenne bármi ilyesmi, inkább csak azért nyitom, hogy kicsit elmélkedjünk a dolgon, hogy mi lenne ha...

Szóval tény, hogy egyre jobban fogynak a tolis és varis országok, már alacsony szinten is csak elvétve találkozni velük, ennek egyesek örülnek (orkok, törpék ), mások már kevésbé (akik ezt a játékstílust szerették). A legsűrűbben a következő indokot lehet olvasni: "a föld a legértékesebb jelenleg, főleg magasabb szinteken, tehát azok a fajok (és országfelépítések) vannak előnyben, amik könnyen tudnak földet szerezni, és azt megtartani".

Szóval elmélkedjünk kicsit, hogy mi lenne, ha toli és variakcióval is lehetne földet szerezni.
Az tény hogy alapjaiban forgatná fel az egész mostani játékot, ezért sem tartom valószínűnek, hogy bármi is megvalósulna belőle.
De azért várom másoktól is az esetleges ötleteket, ki hogyan képzelné el a dolgot.

Én kb. ilyesmire gondoltam:
-készültségnek 100% kell lennie
-30-50%-nyi készültséget fogyasztana
-kb annyi földet hozna mint egy átlagos földszerzés
-földfoglalásnál tényleg sokkal nagyobb legyen a támadó varázslók/tolvajok ereje a sikerességhez, hogy tényleg arra az egy dologra kelljen valakinek specializálódnia, hogy így tudjon haladni
Reply With Quote
Sponsored Links