View Single Post
  #484  
Old 06-22-2008, 23:57
-Hiena-'s Avatar
-Hiena- -Hiena- is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Békés
Posts: 97
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Megerositem a korabbi eszreveteleim miszerint az uj forumok tobbek kozott azert nem helyettesithetik a regi forumokat mert a leheto legalkalmatlanabb emberek nyitottak es moderaljak oket. Ezek nem kozos, ill csoportforumok hanem rajongoi klubok. A temanyitok rajongoi klubjai.

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Ne haragudj akkor ezentúl ha egy moderátor éppen olyan hogy lekurva anyáz mindenkit akkor ezentúl kurva anyázós fórumok is lesznek ? ezt ugye te se gondolod komolyan! Ez gyakorlatilag totálisan szembe fordul az egész eddigi fórum jelenségnek ahova legalább egy csipetnyi kultúra beszivárogott legalább azzal hogy van egy hely ahol nem szidhatják egymást rogyásig az emberek erre te még ezt a kicsi kultúrát is elveszed tőlünk???? Hát Ati ne haragudj de ha ezen nem változtatsz én konmolyan mondom nem akarok ezzel a játékkal játszani káromkodós szenny játékot bárhol találok a neten .....
Kultura Gergo? Tortent, hogy official W forumon egy csoppet sem serto (inkabb hizelgo) evodo mondatot cimeztem egykori szovisemnek amit a "moderátor" (Orsi) 0 koros kitiltassal dijazott. Azt hittem vicc, ezert beirtam, hogy "netilcsá' ...ki! " Ekkor erkeztel meg Te, kedves Gergo. Az elozmenyekrol semmit sem tudtal de ez nem akadalyozott meg abban, hogy orrbafejelest igerj. Mellesleg veled is szovik voltunk tavaly U-ban es eddig a pillanatig azt gondoltam, hogy joban vagyunk. Gondolom, Te a tettlegesseggel fenyegetesert szobeli figyelmeztetest sem kaptal. Na nem baj ez mert egy kattintassal megszuntettem az ottani tagsagom de azert sajnalom a leendo ujonc, vagy gyengebb idegrendszeru aldozataitokat. Ilyen elbiralas konnyen csinal a baranybol duhongo vadallatot.
Semmikeppen nem lenne szabad ehhez hasonlo forumokat hivatalos csoportforumra utalo nevvel engedelyezni. Legyen inkabb x es baratai klub. Az korrekt lenne.
__________________
"Az igazán bátor férfi nem gondol a küzdelem eredményére. Hevesen a halál karmai közé veti magát, így feltárul tudatában igazi énje." bushido
Reply With Quote