Thread: Cuceritor
View Single Post
  #28  
Old 01-18-2008, 21:44
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Vice View Post
pedig szerintem megerne odafigyelni egy kicsit ... a romanok nagyon sok online jatekban jelen vannak , es mint uzlet sem elhanyagolhato , ha van ra egy kis ido forditva . Nem kell feledni , hogy a lakossag meg egyszer annyi mint Magyarorszagon
igaz, de még sokminden közrejátszhat. először is az, hogy egy 2 éve indult online játékhoz nehezebb játékosokat toborozni, mint akkor, amikor a Hódító indult. most sokkal nagyobb a választék az online játékok között.

van még egy csomó apróság. a Hódító jelenlegi verziója nagy játékosszámra alapul (itt a top30% nehezebben teljesíthető a kis létszám miatt, az 1/A egyenesen teljesíthetetlen a többség számára). ha nem ismerném a magyar játékot, én sem regelnék egy olyan helyre, ahol tudnám, hogy semmi esély a boldogulásra.

a Level magazin romániai fórumán láttam, hogy valaki(k) olyan online stratégiai játékot keres(nek), amelyikben nincsenek extra fizetős lehetőségek, amelyekkel előnybe kerül(het)sz a többiekkel szemben. (tudom, itt a VIP szolgáltatással nem jutsz előnybe a 90 napos limitet és a piaci belépőket leszámítva, de ha kinyitjuk a szemeinket, akkor minden kivülálló annak érzi. vagyis... tkp miért fizetnél, ha nem juttatna előnyökhöz?). megjegyzem, hogy a Level fórumán nagyon sok regisztrált felhasználó van, és eléggé nagy a látogatottság...

végül meg én el tudom képzelni, hogy néhányan az előítélet miatt nem regelnek, mert látják, hogy magyarok készítették a játékot.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"