View Single Post
  #583  
Old 12-18-2012, 17:27
Surranohalal's Avatar
Surranohalal Surranohalal is offline
Member
 
Join Date: Oct 2012
Location: Up The Irons!
Posts: 222
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Már feladtam, hogy valaha lesz bármi is a javaslatból, főleg miattad, de mivel úgyis épp benéztem, itt hagyok pár sort.

A gyújtás szép dolog, de nem sokat ér. 5% házhiány nem túl zavaró. Egyszerűen befokozok ha épp minden épületre szükségem van, de ez is ritka.

A -7% föld sokkal többe kerül, mint a -gyújtás miatti- fokozás, és sokkal több idő is. Egyáltalán nincs egálban. Értelmetlen amit írsz.

Ha te felessel szembe mész, akkor háromszor annyit kapsz a nyakadba.

Katonai akció esetén védtelen lesz az országom...? Igen, katonailag. Alvilági akciók esetén védtelen tolvajok terén? Igen. Mindenki kockáztat? Igen. Miről beszélsz? Senki sem tudja.

Ezeket nem vitára szánom, egyszerűen kinyilatkoztattam. A válaszokat sem igen fogom megnézni pár hétig, mert értelmetlen. Vergődéssé satnyult az egész.
én teljesen másként látom az értékrendszert, pl a föld nem jelent sosem problémát méga nem is vérhadissal vagyok akkor sem.

a sereggel támadás biztos kockázat 3 teljes körig? igen
tolvajokkal lehet úgy akciózni, hogy nem leszel védtelen toli ellen? igen. pl kv előtt 1 seccel lopsz 1et minden körben.
mindenki kockáztat? nem...

a megvalósítás egyáltalán nem miattam késlekedik, van sok ötlet csak választani kell belőle, de ez nem hiszem hogy a te vagy az én dolgom.

az üzid többi részére feleslegesnek érzem hogy reagáljak, amit írtál annyira sci-fi
__________________
Up The Irons! 1/A
Néhány másik lejjebb.
Reply With Quote