View Single Post
  #102  
Old 11-16-2012, 22:53
Pirostraktor Pirostraktor is offline
Member
 
Join Date: Sep 2012
Posts: 137
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Quote:
Originally Posted by Mors View Post
Szerintem a fajok és tudásbeli különbség pont akkor jön ki leginkább, ha teljes szabadságot élvezünk az ország ki- és átalakítása kapcsán. Ha ez bármilyen korlátozás alá esne, azzal pont hogy csökkenne a változatosság, így a taktikai lehetőségek is. Ezenfelül ez lenne a játék valószínűleg legbonyolultabb szabálya
A totálkemper elfek szerintem 1/a-n kívül sok gondot nem okoznak, mert egy mf elfet egy szövi ha nagyon akar át tud ütni. Egyedül a tekiírók számát csökkentené, de erre a problémára(már ha az) sem hiszem, hogy ez lenne a legjobb megoldás.
Természetesen van ebben is sok igazság, de ez nézőpont kérdése. Szerintem nagyobb taktikai érzék szükséges azonos támadó és védőerő esetén megoldani, hogy beférj a másikhoz, mint becserélni a sereget. Ahhoz a tartalékaid megőrzése inkább a taktika, mint maga a harc. Itt jön be az a rész, hogy ki mit lát bele egy Hódító nevű játékba

Szerintem a változatosság nem csökkenne, mert ugyanúgy fajonként változna a felépítés és a játékstílus, igaz, hogy nuanszokkal, de ez hozná ki igazán a faji előnyöket és hátrányokat. Persze mint mondtam a te nézőpontodnak is megvannak a maga támkövei és jogosultsága
__________________
'We know what we are, We know what we are.
Champions of Europe, We know what we are!'