View Single Post
  #13  
Old 12-22-2007, 18:51
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Ez sem piskóta

Viszont így nem is szeretsz jobban,hogy elmondtam mim van
De, szeretlek, hyog segíteni szeretél, és azt is tudom, hogy az a live szet is nagyon jó.

De tudod ezen a CD-n van egy rész, ahol az Űrodüsszeia filmből megy az eredeti (angol) szöveg a zene alatt, és ez a CD nekem spirituális élményt nyújt, mert imádom az Űrodüsszeiát, legalább 40x láttam.

És borzalmasan érzem msot magam, hogy elveszett a legértékesebb CD-m.

(Tudom, hogy ez a CD jóformán értéktelen, mert nem elég hogy régi, de még rövid is a mix, meg nem is sok mindenkit érdekel a Mayday sem meg a techno sem...

És pénzben sem nagy eresztés, hiszen a CD a magazinhoz járt ingyenes mellékletként, a magazin meg 1195 Ft-ba került...

Szóval tudom, hogy kívülállónak ez a dolog furcsa, hogy én ennyire odavagyok azért a hanganyagért, de mindegy is. A lényeg, hogy nagyon szeretném, ha meglenne.)

Sajnos a 'jó magyar' szokás szerint, ami nem került sokba, azt értéktelennek tekintjük, és nem vigyázunk rá.

Egy rádiós haveromnak megvolt ez a CD, mert annak idején ő is megvette a magazint (ő az egyetlen, akit ismerek, aki megvette rajtam kívül) de megkérdeztem, és fogalma sincs már, hyog hova tette azt a CD-t.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote