Thread: 2010-es túrák
View Single Post
  #1  
Old 04-26-2010, 10:29
Never Never is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 462
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default 2010-es túrák

Még sosem írtam túrabeszámolót,egyszer ezt is el kell kezdeni.És akkor már miért ne a Mátrabérccel kezdjem?
Mindenhol azt olvastam előtte,ha az ember nem jól osztja be az erejét,a Mátra eltapossa ezen a túrán.Jelentem,engem eltaposott,de hamvaimból feléledtem a Kékesen
Az első 12 km-t úgy nyomtam,mint egy átlagos túrán,fölfelé is előzgetve,teljes erőből.Ennek az lett az eredménye,h Kékesre felfelé már 10 méterenként meg kellett állnom,h kapjak levegőt,fent pedig kidobtam a taccsot Itt komolyan elgondolkodtam a feladáson,de persze győzőtt az akarat,és a dac.Meg persze,a szervezők által osztogatott leves is helyrerázott kicsit.Mire Galyatetőre értem,újra a régi voltam,tudtam normál tempóban menni.A Muzsla még megadta a kegyelemdöfést,de itt már éreztem,h sikerül,úh ide is felvánszorogtam vhogy.Lefelé már csak zombi módjára követtem az előttem haladókat.Egyszer csak arra lettem figyelmes,h a célban vagyok
Hogy milyen is volt amúgy a túra?Tökéletes szervezés,jó ellátás,a Mátra szépségét pedig nem lehet leírni,beszéljenek a képek.
Újjabb lépést tettem a nagy álom,a Mátra 115 felé

http://picasaweb.google.hu/NeverFeri
Reply With Quote
The Following 11 Users Say Thank You to Never For This Useful Post:
Sponsored Links