Thread: Foci
View Single Post
  #22  
Old 10-11-2006, 20:25
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Málta - Magyarország 2:1

Nos hagy kezdjem egy kérdéssel: süllyedhet még ennél is lejjebb a magyar futball? Lejjebb annál, hogy kikap a válogatott(tehát a legjobb magyar játékosokból összeszedett elit alakulat) egy gyakorlatilag félprofikból álló csapattól? Komolyan kapaszkodni kell a fiúknak, hogy nehogy Moldova vagy éppen Málta is megelőzzön minket a csoportban. Mert Norvégia, Törökország, Görögország és Bosznia biztosan előttünk végez. Ugyanakkor ma olvastam valami bulvárlapot(nem tudom már mi a címe, valami blikk szerű semmiség) melyben örömteli hírre leltem! Az eddigi jó teljesítményünknek nem örülhetünk, sem a mutatott játéknak. Ennek megfelelően az újság arról írt, hogy Király Gabinak új cipője van, méghozzá fehér! És erről riportot is készítettek a magyar válogatott No. 1-ával. A norvégok és a törökök elleni teljesítményével nem foglalkozik a srác, de az új cipőnek nagyon örült. Ennyit a hozzáállásról, és a komoly felkészülésről a Málta elleni mérkőzésre.

És konkrétan a meccshez: az egy dolog, hogy kikapunk, de hogy a máltaiak gyakorlatilag lefocizták a válogatottat a pályáról, nos az több mint nevetséges. Király megint hozta a formáját, Huszti jobb ha fel se ment volna, hogy Geráról ne is ejtsünk szót. Az, hogy elfogadható teljesítményt csak Torghelle és talán Czvitkovics nyújtott, az megint siralmas. De engem talán Tóth Balázs idegesített a legjobban. Az az ember nem való futballpályára.

Végül annyit: megérte elküldeni Matthaust? Ő legalább a fiatalokra épített, és látszott valmi irányvonal a munkájában. De Bozsik... Megverte az osztrákokat! Hát grat neki, további sok sikert a munkájához! Ugyanakkor egyetlen értelmes megoldásként javasolnám az egész csapat és a csapatvezetés eltávolítását a válogatott környékéről, és vegye át a helyüket az U21-es csapat.
Reply With Quote