Thread: FireFox 3.6
View Single Post
  #29  
Old 04-13-2010, 13:48
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Az FF sosem volt az a kevés gépigényt használó böngésző... Sajnos azért elég sokat eszik...
A memória még mondjuk elmegy. Szódával. De folyamatos 50% fölötti CPU?

Quote:
Szerintem - bár egyáltalán nem biztos - lehet, hogy nem töltődött be még az adott tartalom, hanem szedi a böngésződ, és ezért nem reagál a normális bezárásra. Talán, ha vársz picit... Bár lehet ezt már próbáltad, nem tudom, csak egy tipp.
Ez is folyamatosan fennáll. Ha várok kis időt, akkor sem tudom bezárni az X-szel. Egyébként ha bezárom, nem jön elő semmilyen ablak, hogy a program nem válaszol, vagy ilyesmi.

Quote:
Youtube videók pedig inkább netkapcsolat függők szerintem. Bár, ha eléggé be van lassulva az FF, akkor amiatt is lehet, de én inkább az előbbire tippelnék. Ha nem, akkor nem.
Ha a youtube video le van töltve (ugy-e piros lesz az a rész, ami már le van töltve), akkor elvileg kellene menjen. Gyakorlatilag akadozik.

Quote:
Tippnek: Van egy "speedfox" nevű kis progi, ami amit a böngésződ fölöslegben okozott, szemetet termelt a gépen, és gyorsítja ezzel. Valamelyik itteni topicban volt azt hiszem, de már nem emlékszem hol, így nem tudok linket adni. Beírod Google-be, és szerintem könnyen megtalálható.
Hátha bejön...
Köszi, ezt lehet hogy kipróbálom.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote