View Single Post
  #270  
Old 11-05-2015, 21:45
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tényleg nem egyszerű feljutni a top-ba. Ez így igaz. Viszont egyáltalán nem lehetetlen. Nem régen ütögetett fel egy kisebb csoport. És az ilyen csoportok támadás célpontjává válhatnak, mert az elfekkel ellentétben ők üthetőek.
Az A-ban aktvitás kell hozzá, hogy a topba tudj menni, meg érdemes keresni olyan klánt, ahol támogatásra számíthatsz, és csapatmunkára. Vannak ilyenek.

Amikor A-ba mentem, akkor rájöttem én is, hogy soha sem lehetek top klán tagja, mert nincs az a pénz, amivel felvehetem a versenyt velük... Hát de. Ha jól emlékszem, akkor ez a második alkalom, hogy a klán, amit a 0-ról építettünk fel, TOP 1 klán. Sokszor top 2, rengeteg sikeres harccal, sok bosszankodással, rengeteg megfordult taggal. Neki kell állni, és meg kell csinálni. Valakinek mindig le kell verni a régit.
Egy top klánt max, akkor lehet leverni, ha engedi.. Ok, jelenleg az immortal leverhetne titeket, mert elérhető távon vagytok, (de rajtuk kívül csak az szk-s orik) ha nem akarjátok.. ami azt jelenti, hogy ha valakik, jól is csinálják, ha ti nem engeditek 5-6 milla fölé, akkor nem tudnak semmit sem tenni Másik oldal, hogy túl sok idő és energia.. és még úgy is bizonytalan.. mennyi klán van most 1 milla felett? 10-15? kb már célpont sem lesz lassan, és ha valaki most kezd neki, hogy összehozza a tartalékot, ami 3 milla alól a topra menetelhez kell, mire végez, nem marad kit ütni Nem véletlen mondtam 3 milla alatti értéket, mert aki 3 milla felett van, az nem igazán akar harcolni, legalábbis ha az évek alatt nem tette, kétlem hogy most kezdené el..
Sajnos ez valóban probléma az A-val.. rengeteg idő a tartalékok előállítása, a földvesztéstől kb mindenki retteg, mert iszonyat drága fedezni/ütni..
plusz a szétdobás beszüntetésével, és több milla egység fokozással még esélye sincs egy feltörekvő klánnak, hogy érdemben reagáljon.. spec nem tudom ti is ezt játszátok-e, de az tény, hogy az immortal megteszi.. pont ahogy 1,5 éve felvetettem, hogy ennek ez lehet a vége, ha a fokozás megmarad a szétdobás meg megy..
Úgyhogy a lényeg annyi, hogy max, akkor verhet le titeket(vagy az immortalt) feltörekvő klán, ha inaktívvá váltok, vagy abbahagyja a fél csapat és szk-ra megy, vagy valakit túl közel engedtek (esetleg elcsesztek egy kisklánban feltörekvő klán ütést..).. De őszintén, ezt te is tudod..
__________________
same old song..
Reply With Quote