View Single Post
  #413  
Old 09-17-2013, 12:24
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Szerintem a korábbi érvelés jogos. Ez a faji sajátosság.

Ha lejár a könyvtárkulcsod szabi alatt, mennyivel vagy hátrányban????

ahogy szerinted nem fair, hogy fent marad, az ugyanúgy nem fair, hogy nem marad fent...

amúgy meg nem elméleti dolgokon kéne lovagolni. Elég sokat játszottam elf-fel, és bármikor szabira mentem, a seregeimet kiraktam piacra eladásra... nem úgy hogy visszajöjjön, hanem eladásra!!!

szóval akár lejár, akár nem, úgyse látjátok. Akinek van egy csöpp esze, az ugyanígy csinálja. Szóval amin most problémáztok, az kezdő játékosokkal fordul elő max, azokat meg ne legyen már gond felmérni, ha egyszer akarsz tőlük valamit...

Ahogyan valaki plusz infót bárkiról csak akkor tud szerezni, amikor az éppen aktív, ugyanúgy az elf se fedje fel magát, mert szabizik... A teljes stratégiája az elfnek azon alapszik, hogy van egy olyan varázslata ami fantomsereg!

mondjuk ha meg lehetne variálni, hogy 72 kör után fogyjon, az már más


mivel az egész szabi reform azért lett kitalálva, hogy több aktív játékos legyen. De ha az én orim felfedődik a 8 körös szabi alatt, akkor megint egy olyan hátrányban vagyok, ami nem segíti elő, hogy kihasználjam a rövid szabit ,így megint mélyfagyasztásban tartom az országomat...

tehát semmi haszna nincs az újításnak. a rövid szabi az aktív játék része, ezért szerintem ne legyen a játék menetére kihatással
Eladod? pl átlagon aluli az íj ára, de te eladod, hogy nyaralás után felét vehesd vissza? logikus.. akinek esze van így csinálja
Másik eset.. pl 20k hekin van egy elfed, de te eladod az íjat, hogy csorogj?
Ugyan úgy plusz infót kapsz másról is, ha szabizik.. pl addig csak pár íjat hagyott bent szabin meg bejön a lova, vagy Aban üres az ori szabin meg lesz benne ló..
A te oridat nem érinti, te írtad Meg ugye az okosakat sem, mert ők eladják az íjat

Nem fair, hogy pl 1 körre felteszi egy elf a faji varázslatot és az védi akár hetekig..
Ha csak éjjelre szabizik, erőltesse fel 8 körre..(egy elfne azért ez össze szokott jönni pár próba után) Hosszabb szabin eddig sem volt ezzel semmi gond..
__________________
same old song..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to none For This Useful Post: