Thread: J.k.sz.
View Single Post
  #527  
Old 06-12-2007, 11:12
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Gyerekek... Ha kérhetném, akkor a gyanusítgatásokat mellőzzük. Tudom, hogy meleg van, és mostanság mindenhol ez a divat, de akkor is. Hallottuk a történetet, szöviben voltatok, a szövetségesek valahol fényévekre lent, ezért vissza se akartál rájuk támadni, meg persze ilyen szövifelállással esélytelen is lett volna. Persze, hogy beütnek. A rossz szövetségi összhangotokról nem az X topja tehet, szerintem ezt nyugodtan ki lehet jelenteni.

Én nem akarok gyanúsítgatni. Olyan információkat akartam összegyűjteni, és midnenki számára elérhetővé tenni, amik gyakorlatilag bárki számára hozzáférhetőek. Te nem engeded, mondván ez jksz. Tudom, a tegnapi földleadás nem az volt, mindennapos dolog az ilyen, ha kell még én is meg tudom magyarázni, legfeljebb akinek mondom megsértődik mert hülyének nézem.

Az a véleményem, hogy gyakorlatilag semmi okod nincs megtiltani a tervezett topicom indítását, hacsak az nem, hogy be akarod bizonyítani, a nagy többség véleményét, hogy bizony vannak itt akik egyenlőbbek...