View Single Post
  #21  
Old 02-06-2006, 22:04
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Davalon
Nem kell, hogy itteni sérelmeket valaki átvigyen a játékba, ne mosódjon össze a kettő, ez egy fórum a Földön, az egy fantasy a Hódító világában. Ott mondjuk zombi vagyok (pfúj), itt meg egy beszélgető ember. A kettő között lévő határnak a lebontása engem állandóan visszarántana a valóságba, ha Hódozok is, pedig oda épp azért megyek, hogy más világba legyek. Ott "Pamut orrán pamutboly" ország az ellenségem, nem pedig Kis Béla, aki irányítja. Személyeket nem is képzelek mögé. Ez lehet, az én hibám, vagy elmebetegségem, de akkor is, emgem zavarna, ha oda bekerülnének az itteni ellenségeskedések...
igen ezzel teljesen egyetértek: én azon a véleményen vagyok, hogy vannak az országaim, és vagyok én... mindenki tudja aki ismer milyen országneveket adok, de egyik sem viseli a nevemet ebből az elgondolásból. és nem értem meg azokat az embereket akikkel nem értünk egyet, vagy teszem azt utáljuk egymást, hogy akkor miért kell az országaimat is szétvernie (megpróbálnia hogy hűek maradjunk a valósághoz ), hiszen attól nem fogom megszeretni és nem lesz igaza... és ezt fordítva is így érzem, de azt a részét Dav nagyon jól elmondta... (máskérdés ha hódos ügyekben nem értünk egyet, és ha lenyom akkor mégis igaza van, de ez nem ide hanem a játék részhez tartozik )
Reply With Quote
Sponsored Links