View Single Post
  #41  
Old 10-30-2012, 06:28
Akira Akira is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 23
Activity: 0%
Longevity: 63%
Default

Egy hadis faj van: az ork........... és a hulla és a... Már is ellent mondtam magamnak. Igen az óriás legalkalmasabb a vari névre. De mint tudjuk, a 'csak' varis országok elég ritkák. Szinte mindenki tart tolvajokat, egy gnóm is.... de ebbe ne menjünk most bele. Kizártnak tartom, hogy a csupa 30% miatt a te opciód mellett egy toli/hadi/vari -t lehetne belőle csinálni. Gnómból lehet (50% miatt), de egy emberből? Mondjuk nekem nem tetszik az az ötlet hogy hibrid faj legyen, van már elég azokból.

A másik dolog az, hogy a felesnek mindig is jó párja volt az ember és az összképet tekintve nem értek egyet veled abban, hogy varis legyen amikor a tolvajok hiányoznak a játékból.

Igen a gnómból is lehet tolit csinálni, de ha az ég össze nőne a földdel én akkor is hadit csinálnék belőle, egy óriásból hadivarit, egy orkkból tankot, egy emberből tolvajt. Lehet én vagyok a szűklátókörű, de nem érzem szükségét még egy varis fajnak.

Nekem az ember vari gondolta is zavar, kicsit olyan öngól íze van számomra, mintha egy óriás tolvajt vagy egy elf varázslót képzelnék el.
Reply With Quote
Sponsored Links