View Single Post
  #45  
Old 08-02-2012, 20:55
Kics Kics is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 68
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default sotetbe messzi helyen

Quote:
Originally Posted by Dave View Post
Nem is az indítható ország számát gondoltam korlátozni. Hanem a játszhatóságot védeni... Én nem bánom, ha van 1234 országa valakinek, de például ugyanazon a pontértéken 123db ország. (gondolok itt a B orikra a D-csoportban). Teljesen szétszedi a pontlistát a semmiért, mert beton elfek és meg se mozdulnak... Ha persze egyik felé sereg megy, előkerül 20 kiélezett ork...
Nos ilyenkor mi értelme a játéknak???

Ez kb ugyanaz az elmélet, ami alapján fórumon se lehet 3 gyors beírásnál többet írni... pedig talán egy fórumnak kisebb jelentősége van, min magának a játéknak.

Egész egyszerűen azt kéne, hogy az 1 hétnél tovább inaktív orikat automatikus szabira küldeni. Persze itt most felháborodik minden óriás termelő... de kérem, minek termelünk , ha nincs háború??? A D csopit ketté kéne szedni: D-be való fellépés előtt lehessen választani: szeretnél harccal feljebb jutni, vagy egy tamagocsi csoportba kívánsz fellépni, ahol saját termelésből és felfedezéssel akarsz elérni a topig...

Nem gondolom, hogy ez egy annyira földtől elrugaszkodott ötlet...

Nem tudom ki élvezi, hogy van 10db óriás termelője és a nap legfontosabb eseménye, hogy valaki megint túlcsorgatta piacon...
Jatszhatosagot vedeni? Talan D csoportban illene egy kicsit felkeszulni az ellensegekre, nem 4 orszaggal (halkan megjegyzem szovetsegnek 2-3 koron belul van ertelme es ha nem tudod megoldani, hogy azonos ponton levo orszagok mellett osszezarj akkor kar) probalkozni.

Tudtommal a D-s peldad eseten nehezen kerulhetett elo akar 10 kielezett ork is, aminek koze lehet a B-s orszagokhoz. (amugy ha jatszani akarsz miert erdeklodsz a forumon a gazda felol?)

Amugy ha mar a jatszhatosagot firtattad, az eszedbe jutott hogy pl. a kis kek szamokkal milyen magasra kene felmenned ha nem lenne ott annyi orszag? (tudom szabadsagon is ernek valamit es a gazdaval ellentetben neked kenyelmesebb lenne.) (Amugy az egy hetes inaktivitassal hogy fer ossze az azonnali 20 ork? - tul sok sarkalatos pontot veszek eszre es keson, nem lesz osszeszedett valasz...- )

Szetszedesnek semmi ertelme. Ha mas csoportba ilyennel talalkozol ott is problemat jelentene? Alkalmazkodni kell. H-ban a hadiorkom napi par banyat tudott fedezni mert nem volt a piacon nyersanyag (elnezest neha 40-50k-ert kis mennyiseg). Megallt a vilag? nem.

Ki elvezi? senki. az erdekes hogy esetleges piacforgasnal maris jonnek a kerdesek,hogy miert nincs, miert ilyen draga. Ha meltoztatnal bejonni D-be megprobalom elintezni hogy az altalad kifogasolt termelok menjenek szabadsagra. Csak igerd meg hogy benn is maradsz es megprobalsz fellepni.

(a csorgatasert sirast az pedig tudd be nekem, leven en kerdeztem anno forumon. ezzel mar tudsz is hogy szolitani)
Reply With Quote