View Single Post
  #2  
Old 10-01-2012, 16:30
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by RastArtist View Post
Sziasztok.

Pontosan 1 hete újráztam le a drága kis félelfemet, negyedik szinten, nagy létszámú csoportban. Eléggé elkeseredtem, hogy milyen kis életképtelen szegény, és mennyire háttérbe lett szorulva a legtöbb tolvaj ország.

Ezt a topicot nem a segítségbe nyitottam, mert elsősorban nem tanácsokat várnék, hanem inkább véleményeket.

A kérdésem az lenne, hogy szokott-e még valaki tolvaj országgal játszani, és, hogy mennyire tartja ezt sikeres stratégiának?

Jómagam úgy érzem, hogy 600 hektár felett(tehát 5.szint fölött) már inkább teher egy szövetségben a tolvaj, semmint hasznos csapattag. Főleg, hogy egy jó tolvaj országot, ekkora hektáron, már elég nagy költség fenn tartani(ha már csak a napi etetését vesszük), és elég sok időt igényel. Valahogy elvesztette a varázsát a dolog, és mintha már csak azok játszanának félelffel és emberrel, akik élvezik ha szenvednek.

A varázsló országokkal ugyanez a helyzet. Mivel a tolvajok jelentősen meggyengülnek, már varázslókra sincsen szükség, akik féken tudnák tartani őket. Már ötödik szinten sem játszik senki varázslókkal, mert egyszerűen semmi szükség rájuk.

Összegezve: Csak én érzem úgy, hogy a tolvajok-varázslók, mint fajok, már szinte védette váltak, annyira ellehetetlenült a helyzetük?
szerintem egy jó varázsóra minden szövetségben szükség van. de már rég játszottam lentebbi szinteken de ha játszanék vari nélkül nem mozdulnék sehova ami óriásnál minimum 18% templomnál kezdődik
Reply With Quote