View Single Post
  #59  
Old 08-05-2010, 18:30
RRRrrr RRRrrr is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Miskolc (a fények városa:))
Posts: 389
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Valószínű itt sokan félreértik (akarva/akaratlanul) a témát. Nem az a cél, hogy megszüntessük a tartalékokat. Valami olyasféle egyensúlyt kéne létrehozni, hogy akinek már most horribilis készlete van, az ne tudja hátráltatni a többiekket vele. (pl. senkinek nem tetszett, hogy rendszeresen elúsztatták a tekiket mondjuk G-ben, és bejött az újrázás korlátozása téma, ami szerintem természetes) Azt is valószínűnek tartom, hogy soha az életben nem lesz szüksége senkinek 500millió íjászra, mégis lehet olyan akinek ennyije van piacon.
Valami határt kéne húzni, olyasmit hogy adott egységet még megérje piacon tartani az eladás szándéka nélkül, de egy horror mennyiséget már ne.
Nem is világmegváltó ötletként inditottam a topicot, csak hogy beszéljünk róla, ha már a szabály nyilvánvalóan az, hogy a piac nem raktár. Tudom sokféleképpen lehet értelmezni, meg mindennek két oldala van stb... Nem irigykedem azokra sem, akik kemény 10évi jelenléttel "összekuporgatták" a horror tartalékot, csak nem látom értelmét hogy minek. Én is 10éve játszom, és az elmúlt 8évben egyszerüen nem volt szükségem sosem 10yardnál többre. (ehhez hozzá tartozik, hogy sokáig nem szerettem az A-csopit, és B-ből mindig töröltem. Amikor meg lehetett fordulni A-s megfelelt ország nélkül is, nah akkor az rövid ideig tartott )
Szóval inkább saját véleményekre lennék/lennénk kíváncsiak, mint arra milyen szellemesen lehet a más ötletét fikázni
Aztán egyszer csak lehet lesz olyan, ami mindenkinek tetszik...
Reply With Quote