View Single Post
  #6  
Old 09-09-2012, 16:16
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by NewJackCity View Post
szerintem is "dolgozzatok" meg érte mint ahogy a legnagyobb utésért
nem szabályt kell modositani hogy titeket irjon a gép
nem tok mind1 kit ir ott ?
minden régi nagy klánbol ott irta koztuk a legnagyobb aktuális lámát is
aki esetleg jo csapatjátékos volt de nagyábol csak sodrodott az árral és vicc rámondani hogy a "legjobb"
eddig is mindig azt irta aki turelmesen kivárta és első tudott maradni sokáig
ha a big nem oszlik vagy 4 évig esély nem lett volna rá hogy hirnévben átvegyétek a vezetést
na meg amugy is szerintem elég nagy lukeség szerintem ilyen automatikus hirnévpontokkal rangsorolni egy ilyen dolgot
ha már változtatni akartok mindenképp
én már javasoltam korábban is hogy évente számolják ki melyik klán mennyi foldet utott
és az legyen a legjobb aki a legtobb foldet szerezte fedezés nélkul
igy nem tobb éves periodust fogna át a legjobb játékosok titulus
hanem az éves aktuális időszakot
arrol nem beszélve hogy a legjobb játékosok szerintem tobb klánban vannak szétszorodva kissebb nagyobb csoportokban
és soha nem voltak egy klánban
akkor szerinted az rendben van, hogy egy 2 éve nem aktív klán 1fős szabis védett országa a legjobb játékos? azt mondom ha ott lennél te a klánba meg vagy 2-3 ember akkor legyetek kint mert megérdemelnéd, hiszen több időt voltál a top1 helyen mint a dragon tagjai összesen. de e helyett a játékosok azt látják, hogy a legjobb klán 1 egy fős szabis ország. én mikor kezdő voltam folyamatosan nézegettem azt a listát mindig csodálva, na majd egyszer én is beszállok abba a klánba.. sőt még írgtam is a tagoknak, hogy van e hely.. 5.szintről:P (de sosem válaszoltak) most mit gondolhatnak ők? majd leszabizok én is mellé?

és ha azt hiszitek azért írom ezt mert kint akarom látni a nevem hát nem. kint volt 2 évig akkor kiéltem magam
Reply With Quote