View Single Post
  #2  
Old 07-31-2007, 14:14
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hmmm... Sati View Post
Ezzel a Topikkal azt szeretném elérni ha pl valaki 10000 kör ota bent van a Top-ba akkor azt szegye ki a rendszer.
Volt ember aki azt monta hogy fordulásra kéztessék az országokat akik fent vannak.
De ezzel nem igen értek 1 et ha valamit elértek akkor uralják ök azt de pl. a top klánnak 100% hogy vannak akiknek már megvan a 10k körük és azokat valahogy megoldani hogy eltologyon kicsit a top határ.
Szerintem volt hasonló téma már de igy a kevesebb pénzel rendelkezők is tudnak játszani és a 2/B be nem lenne anyi szabin lévő ori sem mivel pl. top határ tegyük fel 4000 heki azzal kicsit eltölödna ha 10 toppos orinak megvan a 10k köre akkor lehet 3200 lenne a topp határ.
Ezzel csak könyitteni szeretnék.

Meg lehetne pl a minhekiszám csökkenését mert sokan azzal a gondal vannak hogy pl. 12k hekin voltak és 10k a min. hekiszáma de ö maga már csak 6k hekin van és mivel az élmezöny elég erösnek tünik szerintem(éncsak külsöszemlélővagyok) ugy csökkene a min.heki ahogyan a szabin lévő orik ha lépési határ felett vannak.
Ez is csak ötlet.


Ujrázásnál a min. heki
Miért marad meg ha 1 x ujrázik valaki pl. 10k a min hekije de azt nem fogja tudni elérni 1 hamar.
Ha ujrázok akkor elölröl szeretném kezdeni.


Ha jól tudom a min. heki csak A és B-ben van, mert onnan lehet fordulni 5-re. Így kiküszöbölendő, hogy vki leadja a földjét 5k-ról 2k-ig és leforduljon. De ez úgy is lehet, hogy leadod, és leújrázol, majd 1k kör múlva lépsz körbe. ha nem lenne min föld újra után is, akkor simán lehetne, hogy "héé, haver, ha te úgysem hosszú távra tervezel A-ban, akkor 500 kör után hagy verjelek már le, és újrázz, +500 kört kibírsz"
Sztem az maradjon. De min. föld kellene minden csoportban, de ez már másik téma.
A topos orik kiesése a top30% számításából egy bizonyos top kör után azért meggondolandó lenne