Thread: Black Dragon
View Single Post
  #7  
Old 08-11-2010, 14:23
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post

A történelmet aszerint bontom korszakokra, hogy éppen ki volt az aktuális ellenség. Így 3 korszak volt:
1: egyéniben a Csak egy maradhat... korszak. Velük állandó harcaink voltak, leginkább a hiénázásaik maradtak meg, és a sunyi, hajnali kis sereges támadásaik
2: klánharcok a Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! klánnal. Oda vissza ütögettük egymást. Közben természetesen nem hiányozhattak a Csak egy maradhatosok hiénái.
3: Harcok a pékekkel. Ez kb fél évig tartott.

Jelenleg újult erővel vágunk neki egy talán újabb kornak.
Nos a Csak egy maradhatos korszakhoz hozzászólva. Azért azt erősnek érzem hogy itt fórumon feltünteted őket mint egy hiéna klán! Nekem a szívemhez közel áll az a klán Claívsolais orimmal nagyon sok időt töltöttem el ott, illetve Nobodyval is és emlékszem hogy mikor én ott voltam akkor mindig mi voltunk az agresszorok. Lehet hogy veletek szemben éppen nem. De ezt Orsi is megtudja erősíteni mert ő is ott volt akkor abban a klánban ő volt az ork tudós én meg a tábornok és ütögettünk mi ott elég szépen

És akik abban a klánba vannak mindegyikőjüket tisztelem! És a mai napig bármikor visszamennék ha úgy adódna!

De a mostani klánommal is megvagyok elégedve!
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post: