Thread: Black Dragon
View Single Post
  #3  
Old 08-10-2010, 23:43
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Már ha itt a topik, akkor írok egy kicsit bele.

Amikor a klánba léptem, akkor egy 4fős klánocska volt. Az akkori tagjai voltak:
- Wolfi
- Janesz
- Dinamó (átigazolt a Furiánokhoz)
- Beton (Fájdalmas, veszekedős búcsút vettünk 400k magasságában)

Amikor beléptem, Dinán kívül mindenki a top-ban volt. A helyzet siralmas volt... A Big gun, a lámák után kicsit kellemetlen volt látni az üres országokat és az 5 országra jutó 7mrd klánvagyont. De szépen lassan, termeléssel majd ütögetés és termelés váltakozásával szépen maradtunk a top10% környékén. Sajnos az első ütéseinket (velem) nem örökítettem meg, így nem is tudom őket bemásolni. (Így ezek is érdekelnének.)

Nemsokkal ezek után elkezdtem a klánt szervezni. Wolfi nagyon kitartott amellett, hogy maradjunk kis fős klán, de aztán mégis nekiálltunk új országok beszervezéséhez. Lehet, hogy nem sorban, de megemlékszem róluk:
- Joshi, aki már nem tag.
- Norbi, aki szintén külön utakon jár már
- Robi
- Csabi, aki jelenleg a MiniGun oszlopos tagja
- Pit, aki új országával új helyen van
- Feri
- Balázs, aki jelenleg szk-n csücsül
- Viktor, aki jelenleg a Pannonban van

Ezután voltak kisebb problémáink, mert jöttek emberek, de vagy nem akartak együttműködni, vagy megunták a játékot, és sajnálják, hogy nem hamarabb kerültek ide.

- Hobó, aki sajnos a Látnokban van jelenleg
- Árpi, és Norbi, akik befejezték a játékot

A sikertelen tagfelvételeket egy ajánlat változtatta meg, ami nagyon kecsegtető volt, de végül csak egy vált belőle valóra.

- Bence

Majd mostanában volt újabb tagfelvétel:

- Beton visszakerült
- Sam
- Inka

A történelmet aszerint bontom korszakokra, hogy éppen ki volt az aktuális ellenség. Így 3 korszak volt:
1: egyéniben a Csak egy maradhat... korszak. Velük állandó harcaink voltak, leginkább a hiénázásaik maradtak meg, és a sunyi, hajnali kis sereges támadásaik
2: klánharcok a Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! klánnal. Oda vissza ütögettük egymást. Közben természetesen nem hiányozhattak a Csak egy maradhatosok hiénái.
3: Harcok a pékekkel. Ez kb fél évig tartott.

Jelenleg újult erővel vágunk neki egy talán újabb kornak.

(Jé, ha módosítok egy hsz-t, akkor eltűnnek a kezek... Ezt eddig még nem vettem észre...)
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 08-11-2010 at 20:22.. Reason: kifelejtettem tegnap este Viktort, szégyellem magam...
Reply With Quote
The Following 7 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post: