View Single Post
  #30  
Old 04-15-2009, 09:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ati,gondoltam megnyitom a MUD első általános beszéálgetések topicját,de elvetettem az ötletet,ezért itt teszem fel a kérdéseim. Jól sejtem,hogy a MUD egy a Hódítóhoz csak szálakban kapcsolódó,külön internetes játék lesz? Gondolok itt arra,hogy saját weboldallal fog rendelkezni,saját ezzel-azzal..? A kidolgozott grafikák és bevágott képernyőrészletek engem legalábbis erre engednek következtetni.
Mindenképpen külön játék lesz, hiszen a Hódítóba ezek a funkciók nem férnek bele (azért lett külön játékba kihozva). Névileg egyelőre marad a Hódító égisze alatt. Többen mondták már, hogy legyen saját néven, majd elválik, egyelőre szeretném, ha világos lenne, hogy ki mit várhat, és aki utálja a Hódítót a "vezetés" miatt, az tudja, hogy itt se számíthat semmi jóra.

Kapcsolódás lesz a játékok között olyan szinten, hogy információmegosztás lehet, ha akarod (például jelezze, ha a Hódítóban valami eseményed történik, ne kelljen másik ablakot is folyamatosan figyelni, ugyanez fordítva).

Ezeken túl egy különálló játékról van szó, annyiban, hogy az egyik játékban tett akcióid nem befolyásolják a másik játék menetét.
__________________
Hódító * Queosia