Thread: 1A események
View Single Post
  #13684  
Old 09-07-2013, 19:22
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

jó lenne ha leállnátok ezzel a mindenki utál dologgal, mi úgy játszunk ahogy nekünk tetszik, ha valami gondotok van ezzel meg lehet próbálni kiállni a menekülés helyett. nem tehetek róla, hogy irigyek vagytok arra, hogy mi egy háborús játékban nem bújunk mnt mögé, hanem igen is odatesszük magunkat még ha nagy pofon is a vége. mi így játszunk, mi így akarunk játszani.

dave az meg egyenesen irritál, hogy többesszámba beszélsz amikor engem szólítasz meg... benne voltam én abba a hiénába vagy nem?

szerintetek egy online játékban érdekel az valakit, hogy nem tudsz gép elé kerülni? maximum a klánodat. erre való a szabadság, sőt mi több A-ban mehetsz szk-ra is. nehogy már ezért is mi legyünk a hibásak. gondoljátok félünk atól mi lesz feljebb? megnyugtatok mindenkit, kicsit sem, mert ez csak egy játék és ameddig szórakozásként éljük meg addig nem fogunk félni a játékban semmitől és senkitől.

az meg, hogy elfokoztam előled... gondolkozz mielőtt butaságot állítasz.. 450k értéken voltunk kb mikor bevertelek majd 900 hektárra. te lekerültél kb 410k értékre én meg felkerültem kb 470k értékre. ahhoz, hogy alád kerüljek 3% házat hagytam meg kb ami azt jelentette, hogy összesen a többi üressel együtt volt kb 2500 üresen álló területem. ha ezt felszorzod 6al (mert annyi pontot ad egy építés alatt álló terület) az még 15k pont. így már 485k értéken voltam. kb a barakjaim 40% ment a nagy emberhiány miatt amihez fokoznom kellett. 100%-ig első körben kézzel körváltás előtt, (mert ugyebár ha nem kézzel teszed, akkor elmentek volna a nagyon drága lovak) és mivel teljesen mind1 volt, hogy köváltással fokozom le a következő körre kellő lakost, vagy kézzel, ezért úgy döntöttem, hogy 1 piacból megoldom a kettőt. arról a tényezőről meg nem is beszélek, hogy az országom elég nagy %-a épülés alatt volt ezért amúgy sem vittél volna semmit.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post: