View Single Post
  #154  
Old 01-05-2014, 22:19
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 9%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
1. kiderül ciklusról ciklusra, hogy ki tud játszani, adott időn belül a nulláról meddig tud eljutni
2. új játékos is élvezi, mert nem indul behozhatatlan hátrányból, ill. elég kivárnia a következő apokalipszist, és máris egy szintről indul a többiekkel.
Fordulás után ez történik itt is...

Személyes tapasztalat:
Már jó pár kört mentem úgy, hogy nem várt lenn készen a pénz, mint anno, mikor csináltam 5ösön orit, hogy legyen lé fordulás után...
Hidd el, tapasztalat, nem minden a pénz, 50 millákkal mentünk fel max hekire...

Attól, hogy itt egy(két) barom most berágott vkire (rám esetleg? ) és kitalál sok hülyeséget, még nem fog tudni játszani is...

Ehhez a játékhoz alsó három szinten két dolog kell sztem, hogy sikeres legyél: aktivitás és tudás (esetleg utóbbi már nem is)

Újabb személyes tapasztalat: hiába van meg nálunk a tudás (sztem), ha már nincs akkora aktivitás. Nem is tudom, mikor voltam hónapokat szabin...

Ez a játék akkor is különleges marad számomra, ha már nem fogok játszani vele, mert nem fordul elő az az eset, hogy nyomod hetekig és egy éjjel lenulláznak mindent (travian). Nah, az aztán az élmény, pedig ott korlátozott a piac


Nah, kb. ennyi...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post: