View Single Post
  #38  
Old 05-21-2008, 09:01
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by sepsi View Post
Lejárt a vip, szombaton délben a 13 órai körváltásnál elmentek a varik, délután 16 óra 31 perckor ismét irtam, őket téve felelőssé a kárért...
Vasárnap délben kaptam meg a vipköreimet.
Ezután történt pár súlyosabb hangvétű levélváltás, én kértem a károm megtéritését, ők azt mondták, hogy ez nem lehetséges, hogy a varik nem a HT miatt mentek el, hanem mert nem volt hely a templomokban, valamint, hogy a piac nem raktár, stb...
Ati, megkérlek szépen, ellenőrizd le az itt leirtakat, nem igaz, hogy 3 perc alatt megoldódott a probléma.
Május 18-án 13:46-kor küldted el azokat a tranzakciószámokat, amiknek a jóváírása nem történt meg.

Ugyanezen a napon 13:59-kor már választ kaptál a leveledre.

Bár ez valóban úgy tűnhet, mintha nem 3, hanem 13 perc lenne, fontosnak tartom kihangsúlyozni, hogy a VIP körök jóváírása történt elsőként, és csak utána a válasz megírása és elküldése. A levél elküldése előtt tehát már jóval megtörtént a VIP körök jóváírása az érintett országoknak, annak árdekében, hogy igaz, hogy hétvége volt, igaz, hogy a hiba nem a mi oldalunkon volt, de a VIP körök jóváírása minél gyorsabban megtörténjen, egy olyan esetben is, amikor rajtunk teljesen kívülálló okból történt a hiba, amire az égvilágon semmi ráhatásunk nincsen.

Elhiszem, hogy nem a Te hibádból történt mindez, de Neked is meg kell azt értened, hogy nem is a mienkből. Nem mi írtuk véletlen rossz országnak jóvá a VIP tagságot, nem a mi oldalunkon volt rossz a fogadórendszer, nem a mi szervereink voltak elérhetetlenek.

Úgy érzem, hogy mi mindent megtettünk annak érdekében, hogy a VIP tagság mielőbb jóváírásra kerüljön az országaidban, attól a pillanattól kezdve, hogy a tranzakciószámok rendelkezésre álltak.

Való igaz, hogy már előbb is írtál, de ameddig nem mondod meg, hogy melyik tranzakciókról van szó, addig nem tudunk segíteni, hiszen nem tudjuk, hogy mi az, aminek utána kell nézni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote