View Single Post
  #1333  
Old 05-11-2007, 12:32
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by lacqa View Post
jura és Pax kedvéért megismétlem az egyszer összeszedett javaslatokat. ha jól értettem őket, Pax javaslata az 5. konkretizálása, jurától pedig a 7-est olvashattuk, illetve azt a nem egészen erre adott javaslatot, miszerint tegyük kötelezővé az A-ból való fordulást (remélem nem értettem félre).


1. álljunk vissza a 20%-ra maluszok nélkül
2. álljunk át 25%-ra maluszok nélkül
3. álljunk vissza a 30%-ra maluszok nélkül
4. jó ahogy most van
5. csökkentsük a maluszokat
6. legyen ahogy most van, de adjunk időt
7. legyen ahogy most van, de lehessen fajt váltani
8. legyen ahogy most van, de ha megtámadnak, a támadóval szemben éljenek a régi elf gyengébb maluszai
9. a maluszok mértéke függjön a bebetonozottság mértékétől


ezeknek a javaslatoknak egy része (8., 9., 5.) már kifejtésre került, illetve vita alatt van, tessék visszaolvasni...

az 1-9 mind jó megoldás lehet.

nekem inkább a 7 , de nem is tudok dönteni

Ezt már egyszerűen csak szavazásra kellene bocsájtani, hogy a többségnek mi a szimpatikus megoldás.

egyébként : Igen jól értetted az 1/A felvetésemet

Igazatok van ! Nem kívánhatom, hogy valaki ne maradhasson az 1/A-ban sokáig és ne fordulgasson a 2. szintről, hisz bizonyított, megérdemli (bár évekkel ezelőtt a kevesebb ori miatt nyilván könnyebb volt feljutni, mint most) !

de valami megoldás csak kellene, arra, hogy manapság MÁR TÚL SOK olyan ori van az 1/A-ban, aki nem akar innen fordulni és ez torlódást okoz, beáll a játék és lassan lefelé is kihat.
Lehetne azt javasolni, hogy a Top30 feltétel módosuljon pl. Top50-re, vagy rugalmasan oylan %-ra ,ami a fordulni nem akarók arányától függne?

Sokszor olyan az egész, mint tamagocsik állóháborúja.
Nem lenne jó, ha érdektelenség lenne a játék iránt a távolabbi jövőben.
Reply With Quote