Thread: Hadis Törpök
View Single Post
  #24  
Old 05-02-2007, 13:08
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by bodolur View Post
Figyelj!
Én 5-ben hadis törpe voltam.
A fém ára legalábbis X-ben 30 arany, de amúgy, ha van 2k tolid akkor tudsz lopni is.
Nekem egyébként egy darab bányám sem volt, sőt könyvtáram sem. Katkból éltem, a fegyvert meg loptam hozzá. Annyi jött, hogy néha még el is kellett belőle adni. Szóval szerintem, nem fontos a bánya 5-ben. Csak elveszei a helyet a barakkoktól, meg a kocsmáktól.
Hidd el jobban jársz
450 hekin volt 180 barakkom, 29 templomom, 30 kocsmám. A többi, ház, tanya, ja és 60 torony 3720 íjjal. Pénzt nem tartottam magamnál sokat, úgyhogy annyi íj elveszi azok kedvét, akik csak morált akarnak javítani, vagy föld kell nekik. Inkább keresnek egy olyat ahova több sereggel is beférnek. Na és az a több mint 7k paci is eléggé veszélyes tud lenni.
Még a tolisok is meggondolják, hogy érdemes-e tekizni, mert könnyen kapnak érte pár mészárt. Persz csak ha van egy kemény varis is a szöviben, aki meg tudja gömbözni.
Olyankor azért meggondolják.
Egy jo szoviben a torpe nem erositi a szovetseget, hanem gyengiti.
A hatranyai miatt, hiszen Te vagy a legkonnyebben tamadhato alany...foleg 6% kocsmaval es templommal.
Ha az ellenfél 1 db tolissal rendelkezik és mondjuk mellette van 2 hadis es egy hadis-varis, akkor az orid hamar elvérzik, tul hamar...
Ez az epuletlista (mondjuk 10 kocsmaval es 10 templommal megspekelve a tanyak hatranyara) tokeletes lehet egy gnomnak.
De a torpe nem kifejezett hadis.
Reply With Quote