View Single Post
  #552  
Old 04-26-2007, 17:22
Hóhér Hóhér is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 806
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Meg elmondhatnád, mi az összefüggés a között, hogy leégetem a lakóházadat, ami max a polgáraid számát befolyásolja kv után...

Meg aközött, hogy olyanokat írsz, hogy "templom meg kocsma nélkül lehet támadni az elfeket..."

Biztos megint én vagyok a hülye, meg a barom, de a kettő között én nem látom az összefüggést...
OFF
Amíg nem láttam az öszefüggést, én sem beszéltem sületlenségeket a fórumokon, csendben tanultam a játékot. Ha valamivel nem vagy tisztába, ne ezt a topicot offoljuk szét, nyiss egy újat a segítség-stratégiákba, és sokan elfogják magyarázni, hogy miről van szó.

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
De ha már így belenyúltok, akár olyan is lehetne, hogy gyújtogatásra -80%-ot kap, sőt, -100%-ot (ergó nem indíthat gyújtogatást)
viszont mivel erdei lény, és a 'lakóhelyét' a mágia járja át, pl az ő házai elleni gyújtogatás következtében égjen le csak 80%.
szerintem, ilyen javaslat után ne csodálkozz, ha kritikát kapsz.

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Mellesleg elgondolkoztam.
Az elf, mint tudjuk, nem a hatalmas támadó seregeiről híres.
Nem hiszem, hogy sokmindenkit ki tud fosztani a 2 TP-s íjakkal.
És ha a lopásás legyengítik, akkor semmiből nem tud majd pénzt kovácsolni.
az elf nem termelésre való, hanem egy védekezésre beált, deffenzív játékra.
minél jobban véded magad, annál kevesebb termelő épületet tartasz.
ha egy totál bevédett elffel akarsz rohangálni, akkor előtte lentebbi szinteken termeld meg a hozzá szükséges tartalékokat más fajjal, utána vegetálj az elfeddel...

Quote:
Originally Posted by Pax Hungaricum View Post
Meg az is jó, hogy az ilyen lenéző megjegyzést csak 'ismeretleneknek' kommentáltok...

Ja, hogy ő más, én azt pontosan tudom... Ő valaki, én meg egy senki. Ez mondjuk így van jól. Én anonim akarok lenni. :P

Még jó, hogy nincs diszkrimináció.
én nem azt nézem hogy Ki ír, hanem hogy mit.
Sajnálom, a te beírásaid mögött, csak meggondolatlanságot, és tapasztalatlanságot véltem felfedezni, ugyanúgy mint te is az enyém mögött...
( a legelső idézet tőled, az alapján)
Reply With Quote