Thread: Betegség
View Single Post
  #32  
Old 04-19-2007, 21:13
Cit Cit is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Minas Pápa
Posts: 16
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
elolvastam... többször... az egészet
de többen nem értjük mire gondolsz
akkor most megkérlek én is, hogy olvasd át mégegyszer mit írtál - úgy, mint ha más írását olvasnád
vagy várunk addig, amíg mások is végigolvassák
de tuti, hogy valami sántít abban amit írtál, valahogy nem oké
topiknyitó kérdés:
Én először is azt szeretném elkezdeni latolgatni hogy megéri-e kórházakat tartani,mert azért egy nagy járvány nagyon megritkítja a munkaerőt...
hsz-em:
ha van elég időd a gép előtt ülni és nem a tolikkal keresed a napi betevőt, akkor kórház sem kell, de az intézőt nem árt hangolni egy kicsit
magyarázó hsz-em:
ha tolis vagy , és "a tolikkal keresed a napi betevőt", akkor kell az a kórház, hogy minél hamarabb lemenjen rólad a kolera, és ne kelljen emberlopással annyit foglalkoznod. Viszont, ha a tolijaid csak azért vannak, hogy a csoport felétől megvédjenek, akkor nem kell a kórház, mert a melletted levő mf hullától nyugodtan lopkodhatod a munkaerőt
végül és utoljára a magyarázat csak neked és "többeknek" :
bánya és könyvtár nélküli tolisként annyi tanyát és rakit tartasz, ami 7-8 órára elegendő kaját biztosít. a kaja ára az egekben, tehát ki kell préselned minden szuszt a toilijaidból, hogy a napi kajára legyen pénzed és még gyűjtögetni is tudjál. ez esetben jó, ha kórházakkal vészeled át a betegséget, hogy a tolijaidnak ne kelljen sokáig embert lopniuk.
termelgető tamagocsi-szamurájként viszont ráérnek az amúgy is semmittevő tolijaid mf hullát lopni, tehát nincs feltétlen szükséged kórházra.
ennyi.
Reply With Quote