Thread: Karaván
View Single Post
  #15  
Old 04-15-2007, 14:32
Vas Vas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Pécs
Posts: 99
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
a klánraki valójában más, mert ott mindenki azt tesz, be amit akar és onnan kiveheti bárki, míg így lehet, hogy a tulajdonos nem örülne neki

viszont azért nem támogatnám az ötletet, mert tényleg ne lehessen már azt megcsinálni, hogy ha bennt van a tulajdonos ha nincs nem tudod lefosztani, mert áthívják tőle karavánnal
Quote:
Originally Posted by Synkel View Post
Jöttem másodiknak, akinek ez nem tetszik. Az A-s klánrakival való kapcsolatba hozás végképp marhaság. Ott a közösbe tudsz betenni illetve kivenni onnan, nem a többiek orijából szeded le a személyes tulajdonukat.

A karaván egy nagyon jó és hatékony dolog, de ha karavánozni akarsz, lépj be, és küldd akinek kell, ne más hívogassa el tőled.
Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
akkor ez csak nekem nem tetszik?
ugyanis tuti lenne pár ember, aki csak azért férkőzne be szövikbe, hogy utána bekérhesse az összes zsét, aztán eltűzzön

1. Igen, többek között a gerinctelenek jól járnának vele: kikaravánoznának egy szövit, azután lelépnének

2. Más országába az ő tudtán (és akaratán) kívül ne barmoljon bele senki

3. Synkel amúgy csak a hívó ori szempontjából vizsgálva: A helytartó az első esetben a klán rakijából veszi ki az árut, a második esetben pedig a klántárs raktárából (ez szerintem is baromság). Lehet hogy nem kellett volna beírnom, nem tudtam, hogy ezen egyesek fennakadhatnak.

4. Jobban átgondolva nekem se tetszik az ötlet