View Single Post
  #2  
Old 03-31-2007, 12:47
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Survivor View Post
Sziasztok,
lenne egy piacolással kapcsolatos javaslatom.
Szeretném, ha legalább a VIP-eknek a helytartónál lehetne olyan beállítás, ahol a piacra tevés minimális/maximális árait be lehetne állítani.
Biztosan nem csak én jártam úgy, hogy 5.000-ért tettem ki elitet 50.000 helyett vagy 25.555-ért tekercset 2.555 helyett. Egyik esetben nagy kár ért, mert tizedannyiért ment ki az áru, mint kellett volna, a másik esetben pedig elvitte a rablóbanda az egészet, ez többszázmillió arany veszteség is lehet.

Ha megadhatok egy limitet minden piacra tehető árunál, akkor a progi ellenőrizné, mielőtt az áru piacra megy, hogy benne van-e ebben a tartományban az áru, így nem lennénk ilyen baklövések. Tény, hogy én is ellenőrizhetném, de álmosan hajnali 3-kor előfordul ilyesmi.
Várom a véleményeteket.
Már megbocsáss de a Helytartóba megvan adva hogy az el nem férő egységeket mennyiért rakja ki a Helytartó
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...