View Single Post
  #506  
Old 03-09-2007, 08:58
Cassandra Cassandra is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Lezúziusz View Post
Mélységesen meg vagyok döbbenve. Gondolom az itt leírtak alapján itt mindenki vérprofin kezdte. Ha valaki humorosan próbál fogalmazni a dipóban, azért vagy tiltást kap, vagy a hozzátok hasonlók lehurrogják, mert biztos félreakarja vezetni a kezdőket. A humoros beírásokat leszóljátok, a kezdők, érthetően furcsa hírdetésein meg itt vidultok napokig. Felvetődik bennem a kérdés: Vajon hányan segítettetek, hogy a kezdők a hosonlóan bugyuta hírdetésein ne keljen gúnyolódnotok? Hozzá teszem, az ide írogatók nagy része volt már ellenfelem, és tisztelet a kívételnek, többségetek igencsak segítségre szorulna. Biztosan én is, és néha én is megmosolygok néhány hírdetést, de nem csámcsogok rajta. Talán ha segítenétek nekik, a játék is élvezhetőbb lenne, és előbb vagy utóbb ők is megtanulnák mit nem kellen hírdetni.
Lezúziusz, most nemigen értem, hogy a névtelenül ide berakott hírdetéseken "csámcsogás" kinek fáj.
Nem kezdtem vérprofin, de soha nem is adtam fel hírdetést, hogy ötödik tagot keresek.
Sztem vagy háromszor hírdettem, aki jelentkezett rá, az megmondhatja, hogy eléggé átgondoltam mi legyen benne és mi nem, ha szövim bomlott, az exszövinek megmondtam mit ne írjon bele a hírdetésbe (Benne van a súgóban is. ) és nem írt ökörségeket.
Egyébként ajánlom nézz körbe a fórumon és vedd észre, hogy ez marhára nem a kezdő lehurrogására szolgál.

Ajánlok figyelmedbe egy másik témát, telán ez tetszeni fog.:
http://forum.queosia.com/showthread.php?t=1233
__________________
"Csak keresed magad,
Hogy mire vagy jó?
Csak kérdezed magad,
Hogy mire vagy jó?
Ha a szíved cserben hagy,
Mire vagy jó?
Ha a dühöd elragad,
Mire vagy jó?"
Reply With Quote