View Single Post
  #29  
Old 02-19-2006, 17:05
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Nem olvastam ezta topicot, nem tudom miről volt eddig szó, de erre választ kérek: meggömböztem egy országot magam előtt 16 körre. 400el több hektárja van, de mind lerombolva neki. Semmije nincs 17 tolvajon kívül, és azokat se tudom hol laknak. A legfurcsább hogy loptam tőle tekercset, és minden egyes lopásnál egyre több(!) mágiatekercs jött, a többiből nulla. Ugyanakkor a hírnevem egy centit nem változott, pedig az ellenfél ország óriás. Hogy is van ez Ati bácsi?
Na igen, a szokásos... nem olvasod el, hogy miről szól a topic, de beírogatsz... Miből gondoltad, hogy itt a helye? Az pedig egyáltalán nem furcsa, hogy több teki jön. A tekilopás mértéke függ attól is, hogy neked otthon mennyi van. Ha sok, az elhozott mennyiség is növekedik. Ha neki vagy neked nincs egyetlen darab sem az adott fajtából, nem fog jönni egyetlen darab sem.
Légyszíves, mielőtt a korábbi hozzáállásodat folytatnád, magyarán hülyeségeket írsz, ráadául nem odaillő helyre, először is olvasd el a topicot (mint ahogy nem tetted az enyémmel csak szétbarmoltad), másrészt olvasd el a Hódító nevű stratégiai online játék súgóját!
Reply With Quote