View Single Post
  #13  
Old 02-22-2007, 20:44
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyusszom View Post
Gondoltam, hogy nem fogjátok megérteni, hogy mire gondolok. Lehet a példa rossz.

Ati nem értek veled egyet abban, hogy 11k-nál kapcsoljam ki, mert akkor miért lett a betegségre vonatkozóan a HT-ban fejlesztés. Arra is mondhattad volna, hogy ha a beteg lesz az ori, akkor kapcsolja ki a képzést, és kész. (Bár lehet ez a példa is rossz)

Amit én szeretnék, annak az lenne a lényege, hogy ne az egyszerre képzésen lévö egységek számát lehessen megadni, hanem azt, hogy mennyi egységig képezzen automatikusan a helytartó.

Bocsássatok meg, de a mostani funkciónak nem látom semmi értelmét, mert ha beállítom, hogy egyszerre max. 1000 tolit képezzen, akkor ez mindaddig fog menni, amíg az összzes toli hely be nem telik. Tehát ennyi erövel nullát is írhatnék az 1000 helyére. Mondjuk azzal is megelégednék, ha ez a funkció úgy módosulna, hogy miután beállítom az 1000-ret, akkor 1000 toli kiképzése után leáll, s csak akkor indul újra a képzés, ha az X-et kiveszem, majd újra berakom a tolik elé, vagy ha átírom a számot rublikában.
Az, hogy az emberhiánynál megállítja a helytartó a képzést abból indult ki, hogy a vipesek hátrányba kerültek miatta (bár erről volt egy kis vita ). Ha nullát írsz oda, annyit képez, amennyit tud, ha más számot, egyszerre annyit abból a fajta egységből. Nem igazán értem, miért van az általad javasolt funkcióra szükség? Csak ránézel az országodra bizonyos időközönként, nem?
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)